Fałszerstwa dzieł sztuki – wykład w bibliotece

16 maja 2017 r. w Gminnej Bibliotece Publicznej w Borkach, seniorzy z Gminy Borki spotkali się z artystą malarzem Arkadiuszem Kulpą.  W spotkaniu uczestniczył również Pan Dariusz Gałan – rektor Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Radzyniu Podlaskim oraz przedstawiciel Powiatowej Rady ds. Seniorów Pan Marek Korulczyk. Artysta, jest  znanym radzyńskim malarzem. Jego obrazy zachwycają nie tylko społeczność lokalną, ale także doceniają go znawcy sztuki z całej Polski. Jego pasja tworzenia i pogodne usposobienie udzieliły się uczestnikom  spotkania, które przeciągnęło się daleko poza zaplanowany czas. Wykład  "Fałszerze dzieł sztuki”, brzmiało dla słuchaczy dość zagadkowo i zachęcająco. Artysta opowiadał  o różnych historiach związanych z obrazami i ich autorami.