Jak nie czytam, jak czytam!

W dniu 7 czerwca 2019 r. Gminna Biblioteka Publiczna w Borkach włączyła się do IV edycji ogólnopolskiej akcji „Jak nie czytam, jak czytam”, która jest najpopularniejszą akcją czytelniczą w Polsce. Celem akcji jest promocja czytania książek wśród uczniów, inicjowanie mody na czytanie, pokazanie nieczytającym uczniom, że czytanie to powszechne zjawisko wśród ich rówieśników,  że przy książce nie można się nudzić. Dlatego wspólnie z klasą IV  ze Szkoły Podstawowej w Borkach dołączyliśmy do próby pobicia rekordu, poprzez czytanie książek polecanych Fundację „ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom” . Dziękujemy uczniom IV klasy oraz bibliotekarce ze szkolnej biblioteki  Pani Jadzi Suska za udział w akcji.